Paweł

  • Hemofilia A - Postać ciężka

Mam 29 lat i od roku jestem szczęśliwym mężem. Moja żona Patrycja jest wspaniałą kobietą. Właśnie jesteśmy w trakcie przeprowadzki do nowego mieszkania i żyjemy na kartonach, ale już wkrótce zamieszkamy we własnym M. Leczenie hemofilii w moim przypadku trwa od 1996 roku, często dokuczał mi prawy bark, do którego najczęściej miałem wylewy. Istotną zmianą w moim życiu było osiągnięcie pełnoletniości i włączenie leczenia profilaktycznego, które przynosi znaczące rezultaty. Nie lubię rozmawiać o hemofilii, zdecydowanie wolę cieszyć się aktywnym życiem. Podawanie czynnika sprawiło, że mogę prowadzić normalne życie, jak moi koledzy.

Mogę aktywnie prowadzić życie zawodowe, jestem specjalistą ds. logistyki w warszawskiej firmie. Logistyka to dla mnie coś więcej – to cały proces planowania, realizowania i monitorowania transportu. Wiedzę w tym zakresie zdobyłem podczas studiów i teraz przekuwam ją w doświadczenie.

Bardzo ważne jest dla mnie to, że mogę również realizować swoje prywatne pasje najczęściej jeżdżę rowerem. Interesuje mnie także rozwój technologii, a w szczególności telefonii komórkowej. Ponadto, lubię dostarczać sobie dreszczyku emocji i zaczytywać się w książkach kryminalnych i sensacyjnych, szczególnie interesuję się twórczością Remigiusza Mroza. Oczywiście teraz dzielę swój czas na moje zainteresowania i czas spędzany z żoną, z którą lubimy często wychodzić z domu lub wyjeżdżać na wycieczki, zwiedzać nowe miejsca.

Mogę śmiało powiedzieć, że choroba mi nie przeszkadza. Dzięki profilaktyce mogę normalnie żyć, sprawnie funkcjonować i rozwijać się zawodowo. Chciałbym, aby tak pozostało.

Odnośnik prowadzi do zewnętrznego źródła. Czy na pewno chcesz otworzyć link w nowej karcie?